Go to footer

Żarty i kawały

Moderator: Sheila

Re: Żarty i kawały

Postprzez Bura » N lut 03, 2013 1:39 am

Bura

Postprzez Arek » N lut 03, 2013 11:02 am

:lol: Takie rzeczy na wizji! Ale... czy ona jest pijana? :roll: Oni czasem zachowują się jakby byli pijani.
Arek

Postprzez Agni » N lut 03, 2013 11:37 am

:lol: Dobre, jeśli by kawały cały czas opowiadała to i oglądalność pewnie miałaby lepszą.
NIE JEST MIARĄ ZDROWIA BYĆ DOBRZE PRZYSTOSOWANYM DO GŁĘBOKO CHOREGO SPOŁECZEŃSTWA (Krishnamurti)

Jestem odpowiedzialna tylko za to co mówię, nie ponoszę odpowiedzialności za to co kto zrozumie. Informuję wszystkich czytelników, że nie jest moją intencją nikogo obrażać. Otwarcie wyrażam swoje poglądy na Wicca bo mam do tego prawo. Jeśli ktoś mnie nie rozumie albo widzi w tym co napisałam atak - proszę się dopytać i upewnić się a nie zakładać. Większość konfliktów bierze się z nieporozumień. PL&PT, Blessed Be!
Agni

Postprzez raphaela » So lut 23, 2013 6:38 pm

raphaela

Postprzez Agni » N lut 24, 2013 11:42 am

raphaela napisał(a):http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=a-shhyz8z3w

LOL super ten filmik. Mike mówi, że widział go jak był dzieckiem. Ja chyba powinnam umieścić tego linka w naszej biblioteczce pod artykułem o alkoholu: w końcu wspominam tam, że to naturalna sprawa i że zwierzęta też się sfermentowanymi owocami upijają.
NIE JEST MIARĄ ZDROWIA BYĆ DOBRZE PRZYSTOSOWANYM DO GŁĘBOKO CHOREGO SPOŁECZEŃSTWA (Krishnamurti)

Jestem odpowiedzialna tylko za to co mówię, nie ponoszę odpowiedzialności za to co kto zrozumie. Informuję wszystkich czytelników, że nie jest moją intencją nikogo obrażać. Otwarcie wyrażam swoje poglądy na Wicca bo mam do tego prawo. Jeśli ktoś mnie nie rozumie albo widzi w tym co napisałam atak - proszę się dopytać i upewnić się a nie zakładać. Większość konfliktów bierze się z nieporozumień. PL&PT, Blessed Be!
Agni

Postprzez raphaela » N lut 24, 2013 7:25 pm

nawet kaca mają :)
raphaela

Postprzez Laszka » Śr mar 13, 2013 1:22 am

zastanawiałam się gdzie to umieścić ;), tu, czy pod rozmową o tym dlaczegóż to lepiej nie traktować znaków zodiaku schematycznie :P :mrgreen:

Rozmawiają trzy przyjaciółki:
- Mój mąż jest spod znaku Strzelca i pomyślałam, że w tym roku kupię mu na urodziny łuk.
- Niezły pomysł.- mówi druga. - A mój to Ryby. Kupię mu akwarium.
Trzecia bez zastanowienia:
- A mój to Koziorożec...
Ludzie znają mnie, tak jak Księżyc,
tylko z jednej - jaśniejszej strony ...

Ziemia moim ciałem,
woda moją krwią.
Powietrze - oddechem,
Ogień siłą mą!

:D
Laszka

Postprzez Agni » Śr mar 13, 2013 9:20 am

I co kupi żona Koziorożcowi? ;)

Agni

Postprzez Sheila » Śr mar 13, 2013 10:10 am

Domyślam się, że chodziło o rogi, ale raczej własnoręcznie zrobione XD
Sheila

Postprzez Deina Tissaia » Śr mar 13, 2013 2:20 pm

Z cyklu ekumeniczne podejście Facebooka:
Ustawiłam sobie "wiccańskie" konto, które w założeniu ma mi posłużyć tylko i wyłącznie do kontaktów z zaprzyjaźnionymi poganami, lajkowania stron, grup itd.

Wrzucam w wyszukiwarkę "wicca.pl", a Facebook usłużnie sugeruje: może chodziło o "wiocha.pl"?

Padłam :lol:
The Goddess does not shower her gifts on those who reject them.
Deina Tissaia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do Beczka śmiechu, czyli z czego się śmiejemy